reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 143
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar kiyomi
kiyomi 25.07.2011, godz. 18.27 odpowiedz
+1
Nie no cuda to to nie są, widziałam o wiele ładniejsze prace...
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 18.26 odpowiedz
+1
O ja pier*ole ! Gdzie ty kobieto takie cuda nauczyłas sie robić ? !
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 18.19 odpowiedz
+1
Nie no zabardzo mnie kusi zeby tam wejść Juz wchodzę
avatar kiyomi
kiyomi 25.07.2011, godz. 18.15 odpowiedz
+2
Spoko tym razem Hinatka wygrała xD (na Pencil Madness)
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 18.12 odpowiedz
+2
wow. Nieźle sie rozpisałaś a ja w sumie zapomniałam tam wejść. napewno zobacze tylko troszkę później
avatar kiyomi
kiyomi 25.07.2011, godz. 18.06 odpowiedz
+2
Funnia bardzo Ci dziękuję za słowa uznania, narysowałam to normalnie, na kompie, w Pencil Madness (jak na stronie głównej klikniesz na zakładkę "SKETCH" to Ci się otworzy program do rysowania. Ta gra jest też na Giercowni, ale na oryginalnej stronie oferują lepsze narzędzia. Oceniać można bez problemu nie trzeba się rejestrować). A jeśli się pytasz jak się nauczyłam... cóż, lata praktyk na papierze, w Paincie, w tym programie. Zawsze trochę czasu potrwa, zanim człowiek się dokładnie zapozna z programem i nauczy się w pełni korzystać z jego możliwości. Poza tym ułatwiam trochę sobie zadanie powiększając stronę z programem (ctrl + pokręcić kółkiem od myszki, u mnie to działa ), no i rysując postacie z anime itd., wyszukuję w Google obrazek z np. Naruto który chcę przerysować i otwieram go w nowej karcie. I tak, przemieszczając się między kartami, mogę narysować postać tak, by była podobna do tego, kogo chcę.
Funnia ja tak się wciągnęłam że jestem już przy odcinkach 110&111 xD Dzię ki Nati za pochwałę avka OMG! Kolejna z moich prac jest w Today's Hot! (wcześniej były:Shego, Sweet Dog Dreams)
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 18.00 odpowiedz
+2
Kupujesz gre np. z gitarą i na tej gitarze są przyciski i normelnie grasz na niej do niektrych piosenek np. Tokio Hotel, Bon Jovi czy LP
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 17.53 odpowiedz
+2
Wiem tylko że ja zwyczjnych bajek nie oglądałam bo moja siostra ogladała zawsze anime i ja juz pzywykłam do tego a przynajmniej musiałam. Jak ja nawet z dziecinstwa nie pamiętam czegos takiego jak Pszczółka Maja itp. Teraz oglądam Nie ma to jak statek itp.
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 17.53 odpowiedz
+2
No to irytujące czekać 5 minut aż można dodać następny koment... Co to za gra te Guitar Hero
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 17.45 odpowiedz
+2
Nie słyszałam nigdy o tym aby Naruto był od 15 lat najwyżej od 7 a poza tym nie musisz innym mówić,że oglądałaś anime przecież jeśli powiesz,że oglądałaś bajkę to nie będzie to kłamstwem bo anime się różni tylko tym,że jest z Japonii.
Gracze online (2):
Polecamy: