Dzięki Ania polecam moją nową grę w poczekalni: Shmup. Jeśli można to proszę oceńcie bo b.trudno jest dodać grę której jeszcze nie ma a pozostałe co dodałam to nie trafiły na główną bo nikt nie zagląda do poczekalni.
Ych... raczej się nie da usunąć rysunków. Ja nie jestem zarejestrowana, więc nie wiem. Ale jeśli chcesz, to możesz się zarejestrować przy publikacji rysunku - wystarczy że oprócz nicku i tytułu pracy podasz swój e-mail (jest tam specjalna rubryka).
czekoladowy nie musisz brać tego tak na poważnie kiyomi Narysowałam swoje dwa pierwsze rysunki i jeden z dedykacją dla ciebie...niestety nic innego nie potrafię zrobić prócz czachy a moja próba narysowania czegoś innego to totalna klapa(pierwszy rysunek) zresztą sama zobacz mój nick to Scarlet
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*