Ej no nie ma o co się kłócić Czekoladowy nikt nie ma o to do Ciebie żalu. Rób co chcesz. A co oznacza zdanie: "tylko zasmiecaliscie mi UP" nie obchodzi mnie. Nie jestem typem osoby co ciągle ma focha, więc jak dla mnie wszystko jest ok. Funnia normalnie to znaczy w realu? Jak tak to albo samym ołówkiem, albo robię najpierw szkic ołówkiem, poprawiam cienkopisem a potem koloruję markerami.
No i uważam że kłótnie o jakieś za przeproszeniem j*bane gwiazdeczki nie mają sensu. Ja tam żyję we własnym świecie i większości z nich nawet nie znam. Według mnie nie ma kłótni, to tylko nieporozumienie. BO TO BIEBER JEST NAJGORSZĄ ZARAZĄ WPROWADZAJĄCĄ NIEZGODĘ MIĘDZY LUDZI. Kiedy tylko zaczyna się temat celebrytów pojawiają się kłótnie. Lepiej już było gadać o czymś innym
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
No i uważam że kłótnie o jakieś za przeproszeniem j*bane gwiazdeczki nie mają sensu. Ja tam żyję we własnym świecie i większości z nich nawet nie znam. Według mnie nie ma kłótni, to tylko nieporozumienie. BO TO BIEBER JEST NAJGORSZĄ ZARAZĄ WPROWADZAJĄCĄ NIEZGODĘ MIĘDZY LUDZI. Kiedy tylko zaczyna się temat celebrytów pojawiają się kłótnie. Lepiej już było gadać o czymś innym
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*