reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 120
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 19.20 odpowiedz
+2
LOL. rozwala mnie to xD
avatar czekoladowy
czekoladowy 25.07.2011, godz. 19.09 odpowiedz
+2
funnia mnie to wisi.I odp*erdol sie ode mnie .
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 19.06 odpowiedz
+2
hehe. ja pier*dole co nie czekoladowy? xD
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 19.00 odpowiedz
+1
Wiesz mówiąc,że oni zaśmiecali tobie ulubione profile możesz ich urazić ja bym to cofnęła na twoim miejscu.A poza tym czekoladowy, ja nie stałam się miła ja jestem miła bo nigdy dla ciebie nie byłam nieuprzejma.
avatar czekoladowy
czekoladowy 25.07.2011, godz. 18.52 odpowiedz
-1
tylko zasmiecaliscie mi UP.Funnia krytukuje tylko d*bilow od farny zygac mi sie chce wole juz biebera od tej s*ki. Pytanie funnia co ty taka k*rwa sie stalas mila?
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 18.52 odpowiedz
+1
No i co nati jednak nie jestem taka zła jak sadziłaś...A feelip nie pisze tutaj w ogóle ja gdzieś wcieło raz jest raz jej nie ma jak duch normalnie.
avatar kiyomi
kiyomi 25.07.2011, godz. 18.44 odpowiedz
+1
Wiesz, nigdy nie mieliśmy Jetix... Poza tym, jakoś nie miałam czasu żeby zrobić coś ze swoim życiem. Ale odkąd się zarejestrowałam tutaj to mi lepiej poszło... wcześniej byłam trochę odludkiem. Wiesz, Funnia, całkiem fajna jesteś Dziękuję wam obydwu za obejrzenie prac i życzę powodzenia w rysowaniu
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 18.36 odpowiedz
+1
Nie bądź taka skromna kiyomi i wiesz tak trochę mi przypominasz hinatę.No i widzisz nati a nie mówiłam,że zaje*iście rysuje.A rysujesz normalnie ołówkiem kiyomi itd. ?
avatar nati0000007
nati0000007 25.07.2011, godz. 18.32 odpowiedz
+1
No w ogóle wiesz. Zadne dzieła. ale ja później cos porysuje tam
avatar funnia
funnia 25.07.2011, godz. 18.28 odpowiedz
+1
No na pewno ja też spróbuje kiyomi swoich sił i zobaczymy co mi z tego wyjdzie ale na pewno nie będzie tak dobre jak twoje...pewnie zacznę jak skończę grać w jedna tutaj grę na giercowni .
A co do Naruto to myślałam,że jesteś już obeznana w anime i oglądałaś już naruto bo oczywiście w Polsce jest to najpopularniejsze anime ale jeśli nie no to dawaj i oglądaj bo jeszcze Naruto shippuden(2 seria).A ja tymczasem czekam na kolejne nowe odcinki.Też tak pochłaniałam odcinki naruto jak ty.Byłam daleko w tyle i po 10 nawet dziennie w poprzednie wakacje ogladałam...ehh pamiętam jak jeszcze leciały w telewizji ale niestety nie zdecydowali się emitować dalej.A skoro już tak z nimi lecisz to polecam tobie stronkę wbijam(wpisz w google) tam się wygodnie ogląda i nie ma żadnych braków, błędów itd. a jeśli masz słabszy komputer to tam właśnie będziesz mogła wszystko oglądać bez zacinania się obrazu.Bo mnie często irytowało to,że właśnie tutaj się nie wyświetla itp.
Co do jakości obrazu to jest średnia w pierwszej serii ale już w drugiej jakość jest już na dosyć wysokim poziomie. Ja tez się trochę rozpisałam
Gracze online (2):
Polecamy: