reklama
Giercownia - Gry Online

Submachine 10: The Exit

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 27 664
Rozmiar gry: 30,42 MB
Użytkowników lubiących grę: 6
Ocena: 4,56
Łącznie głosów: 42

Gra dodana przez:

HICIOR! Kontynuacja - i kulminacja fantastycznej serii gier typu Point'n'Cllick "Submachine", autorstwa naszego rodaka, niezastąpionego Mateusza Skutnika. Przez poprzednie 9 części przeprawialiśmy się przez coraz to bardziej niezwykłe i wykraczające poza nawet najśmielsze wyobrażenia fragmenty (czy warstwy) Submaszyny. Odwiedzaliśmy miejsca pełne niezwykłej architektury i fascynującej technologii. Zaglądaliśmy w pustkę, będącą śladem po zniszczeniach dokonanych na częściach Submaszyny przez ludzi, a konkretnie jednego - Murtaugha. On i Elisabeth, dwoje ludzi, którzy przemierzali już szlaki Submaszyny przed nami i poprzez swoje pozostawione notatki stali się naszymi przewodnikami, zostali na zawsze zmienieni przez Submaszynę. Teraz kolej na nas. Czy uda nam się uciec tego niesamowitego, samotnego świata? Ale, skoro Submaszyna to wszechświat - to czy ucieczka jest w ogóle możliwa?

Pozostałe części serii Submachine znajdują się tutaj: Submachine

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.233.232.*

Komentarze (2)

avatar thanos17997
thanos17997 04.01.2019, godz. 06.13 odpowiedz
+1
Must be thanks for the nice post for me follow here http://mahjongfreegames.online/dark-dimensions and Play free mahjong dark dimensions online game this is the full enjoyments.
avatar c700
c700 22.12.2015, godz. 14.11 odpowiedz
+8
Kolejna dobra część tej serii, trochę szkoda że to jest już ostatnia część, no ale kiedyś wszystko się kończy . Na zakończenie i pożegnanie bardzo udanej serii daje ★★★★★ .
Gracze online (1):
Polecamy: