reklama
Giercownia - Gry Online

Two Ball 3D Dark

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 13 393
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 3,42
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Witamy w Two Ball 3D Dark - grze z doskonałym sterowaniem, zapierającymi dech w piersiach prędkościami i wciągającą rozgrywką.

Futurystyczna zabawa platformowo - zręcznościowa, w której pędzisz na złamania karku po błyskawicznie zmieniających się platformach. Ile z nich uda Ci się pokonać, by zdobyć jak najwyższy wynik?

Wraz z nową wersją do gry dodano wiele nowych funkcji. Teraz możesz widzieć bardzo duże odległości, więc możesz bardziej uważać na pułapki. Kiedy zeskoczysz z ramp, otworzą się nowe skrzydła i będziesz mógł skakać bardziej zrównoważony. Dodano nowe skróty do korzystania z bonusów

Sterowanie w grze:

lub AD - poruszanie się
1 - pancerz
2 - magnes
C - podwójny licznik

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.229.63.*

Komentarze (2)

avatar omega500
omega500 22.01.2022, godz. 14.15 odpowiedz
+1
Świetna gra
avatar Shakran88
Shakran88 08.06.2021, godz. 07.18 odpowiedz
+4
Algorytmy rankingu wyszukiwarek Yandex i Google nie przestają się poprawiać. Ostatnio nie zaszły globalne zmiany w ich zasadach. Ale nadal dzisiaj można zaobserwować ustanowienie pewnych trendów, które będą motorem promocji w wyszukiwarkach w nadchodzących latach. Każdy właściciel komercyjnej strony internetowej powinien wiedzieć, jakie czynniki pozycjonujące dadzą możliwość jakościowej poprawy pozycji strony https://prflare.com/pl/ . Nawet jeśli promocja wyszukiwania jest delegowana profesjonalistom, musisz zrozumieć, jak sprawnie i poprawnie wykonują pracę.
Gracze online (3):
Polecamy: