reklama
Giercownia - Gry Online

Two Ball 3D Dark

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 15 799
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 3,42
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Witamy w Two Ball 3D Dark - grze z doskonałym sterowaniem, zapierającymi dech w piersiach prędkościami i wciągającą rozgrywką.

Futurystyczna zabawa platformowo - zręcznościowa, w której pędzisz na złamania karku po błyskawicznie zmieniających się platformach. Ile z nich uda Ci się pokonać, by zdobyć jak najwyższy wynik?

Wraz z nową wersją do gry dodano wiele nowych funkcji. Teraz możesz widzieć bardzo duże odległości, więc możesz bardziej uważać na pułapki. Kiedy zeskoczysz z ramp, otworzą się nowe skrzydła i będziesz mógł skakać bardziej zrównoważony. Dodano nowe skróty do korzystania z bonusów

Sterowanie w grze:

lub AD - poruszanie się
1 - pancerz
2 - magnes
C - podwójny licznik

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.233.232.*

Komentarze (3)

avatar meeloun
meeloun 13.12.2023, godz. 07.36 odpowiedz
+1
留学生课程辅导 http://www.baydue.com/store/info?id=15 还能节省宝贵的时间和精力。学者们通常需要花费大量的时间和精力来撰写一篇高质量的英文论文。繁忙的研究计划、教学任务和其他学术活动使得时间有限。通过选择留学生课程辅导,学者们能够将繁重的写作任务交给专业写手,从而将更多的时间和精力投入到其他重要的学术工作中,提高效率和研究质量。
avatar omega500
omega500 22.01.2022, godz. 14.15 odpowiedz
+2
Świetna gra
avatar Shakran88
Shakran88 08.06.2021, godz. 07.18 odpowiedz
+5
Algorytmy rankingu wyszukiwarek Yandex i Google nie przestają się poprawiać. Ostatnio nie zaszły globalne zmiany w ich zasadach. Ale nadal dzisiaj można zaobserwować ustanowienie pewnych trendów, które będą motorem promocji w wyszukiwarkach w nadchodzących latach. Każdy właściciel komercyjnej strony internetowej powinien wiedzieć, jakie czynniki pozycjonujące dadzą możliwość jakościowej poprawy pozycji strony https://prflare.com/pl/ . Nawet jeśli promocja wyszukiwania jest delegowana profesjonalistom, musisz zrozumieć, jak sprawnie i poprawnie wykonują pracę.
Gracze online (3):
Polecamy: