reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: asiulka05

Login: asiulka05
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 07.03.2007r.
Ost. logowanie: 02.09.2014, 11:05
Punkty: 7 620
Wiek 36
Status offline
Opis

czwartek, 20.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Jesteś krokodylem. Twoim zadaniem jest zjedzenie kobiet kąpiących się w wodzie. Uważaj na człowieka na lądzie, który chce Cie zabić. Klikając lewy przycisk myszy przyspieszasz pływanie i powoli wynurzasz głowę.

środa, 19.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra strategiczno-zręcznościowa, w której naszym celem jest obrona zamku przed siłami wroga.
Za zarobione pieniądze możemy rozbudowywać naszą fortecę oraz dokupować lepsze uzbrojenie.
Sterowanie za pomocą myszki.
asiulka05 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Strzelaj w grupy jednakowych kostek, (muszą się stykać 4 jednego koloru) aby je wysadzić. Baw się dobrze!

Celuj i strzelaj myszką.

wtorek, 18.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Rozbudowana gra strategiczna. Przejmujemy kontrolę nad jedną ze stron konfliktu (New Hope oraz Temple of Snakes) i toczymy bitwy z przeciwnikiem. Rozgrywka jest dynamiczna, a mechanika gry wymusza na graczu podejmowanie natychmiastowych decyzji.
Interfejs obsługujemy za pomocą myszki. Możemy atakować tylko te obszary, które są określone jako "Accesable For Attack". Przede wszystkim warto przejmować miejsca strategiczne. W ten sposób uzyskamy dostęp do nowych technologii lub zdobędziemy niezwykle istotne złoto.
Na placu bitwy należy tylko i wyłącznie tworzyć nowe budynki - resztą zajmie się komputer. Do tego celu służą podświetlone sześciokątne pola. Na panelu zlokalizowanym u góry ekranu znajdują się rozmaite opcje. Zwykle są to ikonki umożliwiające nam stawianie budynków lub rekrutację jednostek. Jeżeli wybrany kompleks wyda nam się nieprzydatny, wystarczy wcisnąć Demolish Structure, aby go zniszczyć. Budynki możemy także naprawiać. Do tego celu służy przycisk Repair Structure. Jednak pamiętajmy o tym, że wszystko kosztuje. Co sekundę nasz budżet zostaje zasilony o dodatkowe pięć jednostek pieniężnych.
Zalecam każdorazowo atakować przeciwnika możliwie szybko, zamiast bronić się i odpierać kolejne szturmy. Dla osób, którym gra Sea of Fire przypadła do gustu, przygotowano tryb Skirmish. Jest to niczym nieograniczona rozgrywka - o wszystkich ustawieniach decyduje gracz.
asiulka05 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Masz możliwość poszaleć sobie Porsche Carrera

poniedziałek, 17.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Robimy makijaż kobiecie wyjętej prosto z realnego życia. Musimy sprawić, by blond piękność wyglądała jeszcze ładniej.

sobota, 15.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Stwórz sobie Idealnego chłopaka! Następnie musimy zabiegać o jego względy tak, aby na końcu gry poprosił nas o rękę. Zadanie wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać(z tymi ładniejszymi jest trudniej).

piątek, 14.03.2008r.

asiulka05 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wirusy przystąpiły do drugiego ataku i znów opanowały cały internet i wszystkie komputery. Twoim zadaniem jest stanąć z nimi do walki. Zbieraj bronie i zabijaj wirusy!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - atak ogonem
D - atak bronią
1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 zmiana broni
asiulka05 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Postaraj się uciec z miasta pełnego drapaczy chmur, uważając przy tym na wrogów.
Sterowanie:
Strzałki - kierunek lotu
Spacja - napęd
Ctrl - stzrał
asiulka05 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś specjalnym robotem wojskowym.
Walcz z innymi robotami i pokonuj Bossów.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
Lpm - strzał
Polecamy: