reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bartosex

Login: bartosex
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 02.05.2010r.
Ost. logowanie: 15.01.2021, 16:49
Punkty: 1 955
Wiek 37
Status offline
Opis

poniedziałek, 11.01.2021r.

bartosex skomentował
Treść komentarza: super gierka 5/5 i do ula
bartosex zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Minigod Madness to internetowa gra bitewna 1 na 1 z mitologicznymi postaciami. Co by się stało, gdyby Thor rozkazał Rycerzom Okrągłego Stołu albo Robin Hoodowi ukraść pioruny Zeusa? W grze zremiksowano bohaterów legend walczących o chwałę w Minigod Madness. Zbierz drużynę mitologicznych postaci, ulepszaj ją potężnymi kombinacjami broni i umiejętności i poprowadź ich do pokonania przeciwników.

Cechy gry:
* Graj w pojedynkę lub w trybie dla wielu graczy
* Połącz planowanie turowe ze strategią czasu rzeczywistego
* Zbieraj i ulepszaj minigodsów i ich umiejętności
bartosex skomentował
Treść komentarza: Darwin i Gumball epic team
bartosex zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Penalty Power, to gra, w której możesz wykonywać rzuty karne swoimi ulubionymi postaciami z wielu seriali na kanale, takim jak Gumball, We Bare Bears, Teen Titans Go, DC Super Hero Girls, Mao Mao czy Apple and Onion.

Zacznij od stworzenia swojej drużyny, w której wybierzesz dla niej kapitana i bramkarza. Wygraj pierwszą rundę, drugą rundę, a następnie awansuj do finałów, wygrywając najpierw w ćwierćfinale i półfinale. Oznacza to, że aby zostać mistrzem Cartoon Network, musisz wygrać pięć meczów.

środa, 06.01.2021r.

bartosex zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo długo oczekiwana druga część świetnej gry Legend of the Void. Wciel się w postać potężnego maga, dzielnego rycerza lub sprytnego łotra. Wyrusz na poszukiwanie przygody. Przemierzaj fantastyczne krainy pokonując po drodze wrogów. W trakcie przygody Twoja postać nabierze doświadczenia, które możesz wykorzystać do udoskonalania umiejętności.
bartosex skomentował
Treść komentarza: Chapter 2 bez porównania z 1...wizualnie jak i graficznie kozacko, dodano mapę, poprawiono eq...szacun 10/10 bym dał. Polecam!
bartosex skomentował
Treść komentarza: Super...bardzo wciągająca gra z ciekawymi questami. Polecam oczywiście 5/5 i do ulu
bartosex skomentował
Treść komentarza: Bardzo przyjemna gra...serdeczne polecam 5
bartosex zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znów możesz przeżyć fantastyczną przygodę, kierując bohaterami w ich niesamowitych przygodach. Rozwijaj swoją postacie i pokonuj coraz silniejszych przeciwników! Weź udział w pasjonujących turowych pojedynkach.
bartosex skomentował
Treść komentarza: spoko gierka 5
Gracze online (2):
Polecamy: