reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: blackwind

Login: blackwind
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.04.2012r.
Ost. logowanie: 12.07.2020, 21:31
Punkty: 31 210
Wiek 30
Status offline
Opis No i gitara

niedziela, 12.07.2020r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra RPG wykonana w stylu Pixel Art. Wybierz rodzaj i poziom swojego bohatera, aby zyskać moc, kupić broń i zbroję oraz oczyścić lochy z różnych potworów w środku.

piątek, 03.07.2020r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: War Lands to RPG akcji z elementami roguelike i losowymi mapami. Twoim celem będzie pokonanie potworów i zbadanie okolicy. Kontroluj swojego dzielnego bohatera i rozpocznij niesamowite przygody.

Do walki z wrogami możesz użyć kilku broni, w tym mieczy, łuków i strzał, a nawet magicznego personelu. Graj jako potężny wojownik, dążąc do pokonania potworów i szkieletów! Zniszcz wszystkie skrzynie oraz beczki i zbierz monety oraz specjalną broń, które mogą z nich wyjść. W grze jest mnóstwo ulepszeń, łupów, artefaktów przedmiotów, ulepszeń do odkrycia! Ciesz się losowo generowanymi lochami i wrogami!

niedziela, 28.06.2020r.

blackwind zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na walkę ze strasznymi stworzeniami i przywrócenie pokoju w królestwie? Przejmij dowodzenie nad armią dowodzoną przez twojego bohatera i walcz z potężnymi przeciwnikami w turowej walce strategicznej.

Czy jesteś gotowy na walkę ze strasznymi stworzeniami i przywrócenie pokoju w królestwie Potężnej Partii? Przejmij dowodzenie nad armią dowodzoną przez twojego bohatera i walcz z potężnymi i potężnymi przeciwnikami w turowej walce strategicznej.

Obroń linię frontu za pomocą jednostek, które mają wiele punktów wytrzymałości na obrażenia i chroń swoich łuczników, magów i innych uzdrowicieli, aby mogli zadawać maksymalne obrażenia bez bycia trafionym przez wrogie jednostki.

Istnieją różne pola bitew z różnymi przeszkodami i duża lista bohaterów o unikalnych umiejętnościach, dzięki którym możesz sprawdzić swoje umiejętności strategiczne. Odkrywaj mapę, niszcz przerażających bossów i fantastyczne stworzenia, twórz własną historię, akceptuj misje i wyrusz na przygodę. Zbierz armię i poprowadź swój najpotężniejszy zespół do zwycięstwa.

sobota, 27.06.2020r.

blackwind skomentował
Treść komentarza: Super NES'owa gra polecam
blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokonaj potwory stojące na Twojej drodze mieczem i zaklęciami! Zdobywaj doświadczenie, zbieraj złoto i klejnoty, zwiększaj swoje atrybuty i umiejętności.

[Wskazówki do gry!]
* Mikstury HP i MP przywracają 50%
* Przytrzymaj przycisk ataku przez około 2 sekundy, aby użyć magicznej zdolności Power Slash!
* Legendarna transformacja: jeśli spotkasz tajnego bossa w swojej przygodzie, spotkasz potężnego ognistego ptaka, jeśli uda ci się wygrać, możesz zostać legendarnym rycerzem ognia!
blackwind zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uzupełnij dziennik i ucieknij przed Dr. Know It All'. Wykorzystaj swoje najlepsze umiejętności logiczne, rozwiązuj trudne zagadki i dojdź do końca.
blackwind skomentował
Treść komentarza: Gra nie zbyt trudna ale ciekawa

poniedziałek, 25.08.2014r.

blackwind dodał
Opis gry: Łap kulki i zmieniaj kolory statków na neutralne.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 23.08.2014r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał Slandermana i zmusił go do zagrania w swoją pokręconą grę. Pomóż mu w ucieczce zanim będzie za późno!
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 21.08.2014r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Te kolorowe bloki pomogą trenować Twój umysł więc nie zwlekaj! Układaj kolorowe kwadraty na planszy, tak aby połączyć centralny punkt, ze ściankami o takim samym kolorze.

Sterowanie za pomocą myszki.
Rolka w Myszce lub Spacja - rotacja elementów
Gracze online (4):
Polecamy: