reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: cypryska62

Login: cypryska62
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.12.2017r.
Ost. logowanie: 23.06.2023, 07:15
Punkty: 152
Wiek 61
Status offline
Opis

czwartek, 25.05.2023r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Solitaire Garden to gra karciana napędzana fantastyczną historią. Odnawiasz ogród, który odziedziczyłeś, pomaga Ci twoja dobra przyjaciółka Alice. Podczas gry w pasjansa zdobywasz punkty i monety, które możesz wykorzystać najpierw do uporządkowania ogrodu, a następnie do rozpoczęcia remontu i renowacji. Solitaire Garden zapewnia wymagającą rozgrywkę w pasjansa i doskonałą zabawę na wiele dni.

niedziela, 29.04.2018r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Odkryj przepowiednie piramid usuwając z piramidy karty w porządku malejącym lub rosnącym. Czekają na Ciebie aż 54 poziomy. Powodzenia.

sobota, 14.04.2018r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Milionerzy wracają w wielkim stylu po dwumiesięcznej przerwie!
Wykaż się swoją wiedzą. Gra na podstawie programu (teleturnieju) milionerzy.

Uwaga Jeżeli nie pokazują Ci się pytania, kliknij "Rezygnuję", a następnie "Zagraj jeszcze raz" i pytania się pojawią.

piątek, 02.02.2018r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tom i Charlize kochają owoce i marzyą o własnym gospodarstwie. Mają mały kawałek ziemi, ale obok starego opuszczonego domu nic nie ma. Wydaje się, że mają dużo pracy. Pomożemy im?

Wciągająca i kolorowa gra typu 3 w rzędzie z doskonałymi grafikami i melodyjną muzyką. Zbieraj trzy lub więcej identycznych owoców w linii poziomej lub pionowej, by wyeliminować je z planszy. Aby przejść do następnego poziomu, należy wykonać wszystkie zadania.

poniedziałek, 29.01.2018r.

cypryska62 skomentowała
Treść komentarza: Jak przejść 127 rundę? W rogach nie napływają nowe klejnoty po zbiciu, zostaje zaznaczone pole, którego w żaden sposób nie da się wyczyścić.

środa, 24.01.2018r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Z Muzeum Starożytnej Historii skradziono najstarszą talię kart na świecie. Posiada ona tak potężną moc, że może przeciwstawić się wszelkiemu złu. Istnieje tylko jeden warunek: nie może brakować żadnej z kart. Od ciebie zależy, czy znajdziesz je wszystkie zanim wpadną w ręce złoczyńcy. Uratuj świat grając w ekscytujące połączenie pasjansa i gry z ukrytymi obiektami!
Połóż kres złu, rozwiązuj wyzywające łamigłówki I zostań bohaterem!

sobota, 20.01.2018r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Królowa Śniegu wysłała klątwę zlodowacenia do jednego z krajów graniczących z jej królestwem. Większość żywych istot zmieniła się w bryły lodu. A teraz w grze Snow Queen 5 musisz pomóc głównej bohaterce gry w odmrożeniu wszystkich. Aby to zrobić, musi zbudować zaklęcia za pomocą magicznych kulek, które zobaczysz na ekranie. Będą mieć różne kolory. Niezależnie od tego, jaka magia działa, musisz zdobyć określoną liczbę punktów. Aby to zrobić, przestawiaj kulki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.
cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.

piątek, 29.12.2017r.

cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przesuwaj rzędy i kolumny tak, by minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w pionie lub poziomie, w celu wyeliminowania ich z planszy.
cypryska62 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zadaniem gracza jest takie manipulowanie skarbami, aby co najmniej trzy jednakowe elementy utworzyły rząd lub kolumnę.
Gracze online (1):
Polecamy: