reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ewunia21

Login: ewunia21
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 02.08.2008r.
Ost. logowanie: 22.06.2022, 19:34
Punkty: 4 616
Wiek 27
Status offline
Opis

wtorek, 13.04.2021r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Marie jest przyszłą panną młodą. Jak każda inna dziewczyna z niecierpliwością czeka na nadchodzący dzień ślubu. Kilka lat temu Marie obiecała swojej babci, że w dniu ślubu założy naszyjnik z pereł należący do niej. Babcia podarowała ten naszyjnik Marie i ona bardzo to docenia, ale kilka miesięcy temu coś skomplikowało sprawę, tak po prostu.

Wnuczka widziała naszyjnik, podziwiając jego urodę, gdy nagle naszyjnik został rozdarty. Marie nie miała w tej chwili wystarczająco dużo czasu, aby naprawić naszyjnik z pereł, więc umieszcza go w miejscu, które wydawało się bezpieczne. Teraz, po kilku miesiącach i zaledwie dwie godziny przed swoim ślubem, Marie wpada w ogromną panikę, ponieważ nie pamięta, gdzie położyła naszyjnik.

Byłoby bardzo miło, gdybyśmy mogli pomóc pannie młodej znaleźć prezent od babci i rozpocząć wesele zgodnie z planem.

sobota, 05.12.2020r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Witamy w ekscytującym uniwersum Heroes of Match-3! Zanurz się w pięknym świecie słodkiej historii! Średniowieczna atmosfera i zabawne postacie nie pozostawiają obojętnym. Połącz trzy słodycze w jednej linii i stwórz wiele pysznych kombinacji, aby pomóc królowi Donuttanowi Trzeciemu odzyskać tron. Kto wie, może TY zostaniesz jego spadkobiercą?

Pokaż swoje umiejętności układania trzech w rzędzie i rzuć wyzwanie innym graczom w turniejach. Stale zdobywaj bonusy, wykonując codzienne zadania. Graj ze znajomymi lub innymi graczami z całego świata. Zanurz się w świat wielkich bitew i epickich wyczynów! Czeka na Ciebie wielu bohaterów i mnóstwo dramatycznych historii, a także tysiące poziomów z ekscytującą mechaniką!

Dopasuj słodycze, aby osiągnąć swoje cele i pokonaj przeciwników!ewunia21 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pozdrawiamy Cię w tej nowej wspaniałej układance polegającej na dopasowaniu 3 elementów!

Te przezabawne komiczne postacie w mgnieniu oka staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi!
Musisz dopasować przestawiać elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w leu wyeliminowania ich z planszy. Pokonuj niesamowite przeszkody i miksujswoje ruchy, aby być najlepszym!

Na co czekasz? Zagraj w grę już teraz i spraw, aby Twój wolny czas był bardziej kolorowy i zabawny! Ale uważaj na niestrawność z tymi wszystkimi cukierkami!
Setki poziomów z wciągającą mechaniką i zabawnymi postaciami czekają na rozwiązanie!

wtorek, 07.07.2020r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jak wszyscy wiemy, członkowie rodziny królewskiej mają ogromny zespół ludzi, którzy dla nich pracują. Zaczynając od sług, kierowców, potem bezpieczeństwa, straży… w tym innych ludzi, nie mamy nawet pojęcia, co robią. Ale czasami nawet członkowie rodziny królewskiej decydują, że lepiej jest przejąć kontrolę nad sobą i ukończyć określoną pracę bez pomocy innych, nawet jeśli ta praca wymaga działania pod przykryciem.

Księżniczka Stephanie wraz ze swoimi przyjaciółmi - księżną Melissą i rycerzem Ronaldem - odbywają tajną misję. Mianowicie, rycerz Ronald dowiedział się, że ktoś planuje porwać księżniczkę.

Nie mógł jednak dowiedzieć się, kto planuje ją porwać, więc księżniczka zdecydowała, że nie powinna tracić czasu, ale działać od razu. Planuje znaleźć tę osobę i zatrzymać, a Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.
poniedziałek, 09.03.2020r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Znajdź i wskaż na kadrach z filmu Król Lew liczby od 1 do 25 w wyznaczonym czasie!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć liczby, które są podane w pasku po prawej stronie ekranu.

Inne gry z serii Find The Numbers Challenge znajdują się tutaj: Find The Numbers Challenge
Gry w utrzymane w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Mysteriez 1 oraz 2
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Znajdź liczby od 1 do 15 w jak najkrótszym czasie!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju liczby, które są podane w pasku po u dołu ekranu.

niedziela, 16.02.2020r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zadaniem gracza w tej karcianej grze jest pozbycie się jak największej ilości kart. Likwidować można karty, które w parach tworzą sumę oczek równą 13. Jedynie karty, które są całkowicie odkryte można łączyć w pary, które tworzą 13. Podobnie ma się sytuacja z kartami znajdującymi się na dole ekranu. Gdy gracz nie ma ruchu, dobiera karty ze stosu znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu.

Gra podzielona jest na rundy, z których bez odpowiedniego skupienia i planowania bardzo ciężko wyjść zwycięsko.

jak grać, krótka instrukcja:

W zabawie chodzi o łączenie ze sobą (za pomocą myszki) dwóch kart. Ich łączna wartość powinna wynosić 13, czyli przykładowo może to być ósemka oraz piątka. Ważność waleta określona została na poziomie 11 punktów, a damy na 12. Król sam w sobie wart jest 13, z kolei as to jedynie jeden punkcik.
We właściwym zestawianiu pomóc może wydzielone miejsce w lewym, dolnym rogu, gdzie wybrana karta pozostaje zawsze pod ręką. Duże znaczenie ma przycisk undo, wycofujący ostatni manewr. Dzięki niemu można przykładowo kliknąć zakryte karty i jeśli okażą się nieprzydatne, ponownie je schować. Talii nie można przetasowywać.

poniedziałek, 30.12.2019r.

ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Jako chomik obsługujesz swoich klientów we własnej restauracji. Twoim zadaniem jest obsłużyć jak największą ilość gości. Posadź ich przy stoliku i przyjmij zamówienie. Następnie przynieś wybrany przez nich danie i odbierz zapłatę. Z każdym poziomem będzie coraz trudniej. Sterowanie za pomocą myszki.
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż Minie poprowadzić restauracje i spraw, by wszyscy byli zadowoleni.
Sterowanie za pomocą myszki,
ewunia21 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Restauracja dla chomików, to wspaniałe miejsce na posiłek! Na pewno przyjemnie byłoby tam popracować w obsłudze. Poszukaj pusty stolik dla czekających chomików i przynieść im jak najszybciej coś do jedzenia i picia. Jeżeli chomiki będą zadowolone zapłacą za usługę, a Ty zbierzesz dosyć gotówki, aby przejść na następny poziom. Tam będzie można przeznaczyć część zarobionych pieniędzy na zakupienie nowych mebli. Dzięki temu będzie można szybciej pracować i ugościć więcej gości i jeszcze więcej zarobić.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (5):
Polecamy: