reklama
| Login: | jasiekrojek |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 02.03.2009r. |
| Ost. logowanie: | 15.03.2009, 17:16 |
| Punkty: | 13 |
| Wiek | 28 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Kontynuacja przebojowej gry snowboardowej. Jeździmy na desce, wykonujemy różne triki na stoku i oto cała magia... Zjedź z góry i zrób jak najwięcej trików, a potem za zebrane punkty ulepszaj swój sprzęt. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A;S - tiki |
| Treść komentarza: | spoxxxxx tylko jak sie robi te triki co kupiłem |
| Treść komentarza: | Do 9632651 Głupi jesteś to, że gra nie działa to wina twojego kompa, nie oceniaj gier, w które nie grałeś. Żal mi ciebie. |