reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kk89

Login: kk89
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.10.2008r.
Ost. logowanie: 06.03.2020, 13:44
Punkty: 11 496
Wiek 35
Status offline
Opis

wtorek, 25.02.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: RPG dungeon crawler/roguelite, w którym klasa postaci zależy od tego, jak umarłeś wcześniej. Czy zdołasz przejść 15 poziomów i pokonać bossa?

Pamiętaj, aby osiągnąć swój „cel śmierci”, abyś mógł ulepszyć swoją postać przy następnej próbie!

Cel śmierci (sposób w jaki masz zginąć) ukazany jest w prawym dolnym rogu ekranu gry.

Dying in Dungeon to gra 2D w lochach, w której przyznawana jest śmierć.

piątek, 31.01.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To wymagająca platformówka dla prawdziwych graczy. Pomóż królikowi pokonać 3 etapy gry. Staraj się nie tracić życia, bo będziesz musiał zacząć od nowa.

Za każde 2 pocałunki króliczka na scenie zyskasz trwałe życie. Zyskujesz dodatkowe życie za 100 bananów, 15000 punktów lub chwytanie hamburgerów. 3 wspaniałe światy dostępne dla Ciebie!

Zaleca się grać na pełnym ekranie.

poniedziałek, 27.01.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Spacer wybraną ścieżką nie będzie łatwy, z każdym metrem wrogów będzie coraz więcej, poza tym ich siła i umiejętności będą rosły. Ale nasz bohater również nie pochodzi z ostatniej dziesiątki i co najważniejsze, zdobył tytuł ninja. Posiada różne bronie, ma dwa ostre jak brzytwa miecze i może zadać miażdżący cios przeciwnikowi, ostać się przed nim nikt nie może. Oprócz broni nasz bohater może skorzystać z jednego z pojawiających się bonusów, które poprawią jego możliwości, na przykład szybkość i siłę uderzenia. Ale w każdym razie pamiętaj, że zawsze ninja byli ukrytymi w mroku wojownikami, to znaczy podchodzili niezauważeni do wroga i kłuli jak wąż - szybko i nieoczekiwanie! Być może dlatego nasz bohater może nie tylko machać mieczami, ale także ukrywać się.

wtorek, 21.01.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Prześlicznie graficznie wykonana bijatyka.Walka maskotek.

piątek, 17.01.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Do specjalnych oddziałow zwanych Stickman Team Force są rekrutowani najlepsi, aby zaprowadzić porządek na świecie i walczyć z organizacja z zaawansowaną technologią, która chce przejąć ulice świata.

Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyjdź z ringu i walcz, by zostać Mistrzem Świata w zainspirowanej retro grze Boxing Adventure.

Twórz i ulepszaj swojego boksera, uzyskaj specjalne zdolności, rękawiczki i skórki do Box ’em Up!
Pure Arcade Fighting Action dzięki ciosowi Sci Fi!
Ludzie, roboty, cyborgi i kosmici, bez względu na planetę, im są więksi, tym trudniej ich powalić.

Załóż swoje rękawiczki i pokonaj fale przeciwników w ostatecznym Rampage Boxing!
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Steel Fists to pełna akcji gra walki ulicznej. Jako Luke Steel masz zamiar zemścić się i chcesz, aby wszyscy bandyci z ulicznego gangu byli martwi po tym, co Ci zrobili. Pomóż Luke'owi pokonać wszystkich przeciwników i przetrwać na każdym etapie. Uważaj na drewniane skrzynie, ponieważ mogą zawierać pewne bronie, które pomogą ci wyeliminować wrogów. W miarę postępów w grze twój wróg staje się coraz silniejszy. Odblokuj wszystkie osiągnięcia i zarządź na szczycie tabeli liderów!

czwartek, 02.01.2020r.

kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Platformówka logiczna, w której jesteś czarownicą, może używać czarów na nietoperzach. Użyj 3 zaklęć, aby spróbować uciec z lochu.
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świąteczna odsłona Civiballs. Naszym zadaniem jest umieszczenie kolorowych kul w odpowiednich (kolorem) pudełkach.

Pomóż Mikołajowi zebrać świąteczne bombki w swoich pudełkach. Użyj magicznych nożyczek, aby przeciąć linę w samą porę! Unikaj szarych kul uwięzionych w pudełkach - w przeciwnym razie nie uda ci się osiągnąć poziomu. Zwróć też uwagę, że Święty Mikołaj chce zbierać kulki tego samego koloru w pudełkach tego samego koloru!
kk89 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zły Bowser nie przestaje czynić zła nawet podczas świąt i porwał Księżniczkę, by uwięzić ją w wieży swojego zamku! Pomóż Yoshi'emu i Mario, jedynym, którzy mogą ją uratować, zapewnić jej bezpieczeństwo. Podróżuj przez zaśnieżone środowisko pełne wrogów i wielu niebezpieczeństw, zbierając złote monety i ulepszenia, które pozwolą ci wypełnić niebezpieczną misję. Miłej zabawy!
Gracze online (2):
Polecamy: