reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: marynda

Login: marynda
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.09.2009r.
Ost. logowanie: 12.06.2024, 01:11
Punkty: 685
Wiek 51
Status offline
Opis

środa, 04.01.2023r.

marynda zagłosowała
Miniaturka gry: Makos Makos
(213)
Ocena
(5)
Opis gry: Logiczna gierka w której należy tak przesuwać całe rzędy klocków aby minimum czy kolory znajdowały się obok siebie.

sobota, 02.04.2022r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Królowa Śniegu wysłała klątwę zlodowacenia do jednego z krajów graniczących z jej królestwem. Większość żywych istot zmieniła się w bryły lodu. A teraz w grze Snow Queen 5 musisz pomóc głównej bohaterce gry w odmrożeniu wszystkich. Aby to zrobić, musi zbudować zaklęcia za pomocą magicznych kulek, które zobaczysz na ekranie. Będą mieć różne kolory. Niezależnie od tego, jaka magia działa, musisz zdobyć określoną liczbę punktów. Aby to zrobić, przestawiaj kulki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.

piątek, 15.05.2020r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dobierz kartę z talii lub stosu odpadów, a następnie odrzuć jedną kartę.
Spróbuj zbliżyć się do 31 tego samego koloru - Asy są warte 11, a figury mają 10! Możesz także zrobić 3-w swoim rodzaju, aby zdobyć 30 punktów!
Najniższy wynik traci żeton autobusu! Strać je wszystkie i nie ma Cię w autobusie!

sobota, 11.04.2020r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj klocki tak aby utworzyć jednolite obrazki i usunąć klocki z planszy. Uważaj, by wieże nie były zbyt wysokie.

środa, 06.11.2019r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź, czy masz zadatki na alchemika! Zacznij od 4 podstawowych elementów: powietrza, wody, ognia i ziemi. Połączyć je ze sobą, aby utworzyć bardziej złożone elementy.

niedziela, 05.05.2019r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Zuma. Tylko tym razem jest to wersja matematyczna. Musisz tka robić by suma co najmniej dwóch kulek dała wynik 10.

środa, 01.05.2019r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.

niedziela, 24.02.2019r.

marynda skomentowała
Treść komentarza: 1055072 = nowy rekord - 72 poziom

czwartek, 07.02.2019r.

marynda skomentowała
Treść komentarza: nowy rekord 302600

sobota, 03.11.2018r.

marynda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pływaj po nieznanych morzach i odkrywaj skarby ukryte gdzieś w głębinach. Przed Tobą wciągająca gra, w której musisz połączyć ze sobą co najmniej trzy te same elementy, by brązowe pola całkowicie zniknęły z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: