reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 03.11.2022, 15:06
Punkty: 153 215
Wiek 22
Status offline
Opis

wtorek, 22.09.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na nową, ekscytującą przygodę w grze Save the Girl 2? Znajdź sposób na uratowanie tej młodej kobiety w niebezpieczeństwie. Złowrogi kosmita goni ją ulicami miasta, gotowy porwać ją i zabrać na swoją planetę. Nie możesz sobie na to pozwolić!

Czas przyjrzeć się scenerii i znaleźć właściwy sposób wykorzystania przedmiotów do pokonania pułapek po drodze. Rzucaj skórkami od banana, aby się ślizgał, używaj czapek ze śmigłami, aby latać nad niebezpiecznymi klifami i obserwuj nawet najmniejszy szczegół, aby móc zgłosić to policji. Ciesz się i pokaż, że inteligencja jest w stanie uchronić Cię przed najgorszymi sytuacjami!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest umiejętne sterowanie traktorem, tak by dowieźć ładunek do mety.

piątek, 07.08.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Larego świat został opanowany przez potwory. Pomóż mu go ocalić!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra typu przewieź towar .Tym razem czołgiem. Postaraj się nie uszkodzić swojej przesyłki - jazda po trudnym i pofałdowanym terenie nie będzie łatwa, a czeka na nas cała masa misji.

Sterowanie strzałkami i spacja.

czwartek, 30.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do naszego ukochanego Mario w grze platformowej, która ma około 8 ekscytujących światów, łącznie 105 różnych wyjść i fantastyczną ścieżkę dźwiękową. Projekt poziomów i estetyka gry są bardzo różne i ma świetny klimat, który ucieka od wszystkiego, co do tej pory widziałeś! Czy jesteś gotowy na niesamowitą przygodę?

Mario ponownie potrzebuje ochrony Królestwa Grzybów przed niebezpieczeństwami, za którymi stoi Bowser i jego poplecznicy. Skacz, ostrożnie eksploruj każdy zakątek i pokonuj drobne trudności, które pozwolą ci sprawdzić swoje umiejętności, aby chronić swoje życie i zakończyć ten straszny koszmar. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podejrzliwość nie zawsze jest dobrą cechą czyjegoś charakteru, ale jeśli chodzi o policję i detektywów, podejrzliwość może być cechą, która może pomóc im rozwiązać wiele spraw. W tej sytuacji podejrzliwość oznacza bycie czujnym. Podejrzenie osób, które wydają się niewinne, może mieć kluczowe znaczenie w niektórych przypadkach…

Patricia jest detektywem, który nie pozwala sobie na przypadek i bardzo lubi, gdy sprawiedliwość jest zaspokojona. Patricia tym razem podejrzewa, że ​​ktoś z jej wydziału pomaga przestępcom i przekazuje im ważne informacje. Patricia zakłada, że ​​za każdym razem, gdy ona i jej koledzy planują aresztować jakiegoś przestępcę, jest ktoś z wydziału, który mówi przestępcy o zamiarach policji.

Patricia chce dowiedzieć się, kto jest detektywem odpowiedzialnym za przekazywanie poufnych informacji. Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się, aby cieszyć się z Super Mario Bros 2 Player Co-Op Quest, ekscytującą przygodą pełną akcji i tajemnic, w której będziesz miał okazję ponownie towarzyszyć naszemu drogiemu przyjacielowi Mario. Ta krótka, ale intensywna minigra wykonana w kilka dni nie pozostawi Cię obojętnym! Ciesz się trybem gry dla 1 lub 2 graczy i przygotuj się na stawienie czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom i wrogom w środowisku pełnym pułapek, przeszkód i niestabilnych platform. Czy pokonasz ich wszystkich i przeżyjesz?

Ostatnie etapy gry będą bardzo złożone, więc będziesz potrzebować pomocy drugiego gracza, który pomoże ci przetrwać każdą misję. Ale strzeż się! W pozostałych etapach drugi gracz będzie miał okazję zabić cię, nie zdając sobie z tego sprawy. Czy na każdym kroku będziesz ufać przeciwnikowi?


środa, 15.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mario i Luigi chcą mięsa na spaghetti, ale nie mają mięsa. Są jednak zbyt zajęci ratowaniem świata, więc Sponge, przygnębiony trzeci brat Mario, znajduje widzi szanse dla siebie i wyrusza na przygodę.

W trakcie tej ekscytującej przygody spotkasz gigantyczną dżdżownicę, która pożera wszystko, co spotka na drodze. Teraz nasz bohater będzie musiał uciec z wnętrza bestii i przejść przez wszelkiego rodzaju dziwne światy, które bestia pochłonęła, aby znaleźć pożądane mięso mielone i ugotować pyszne i doskonałe spaghetti. Powodzenia!

wtorek, 14.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wybuchy, wybuchy i zgadnij co? Jeszcze więcej eksplozji! Zanurz się w „TNT Bomb” i pozwól, by twój wandalizm znów zaczął szaleć. Musisz zniszczyć kilka budynków i budowli. Do wyboru jest 5 potężnych power up'ów. Użyj sprytnie opracowanej strategii i bądź elastyczny, ponieważ wszystko jest ograniczone. Jeśli nic innego nie pomoże, użyj ostatecznego trzęsienia ziemi. To powinno zrobić resztę! Zaskocz się piękną grafiką i dobrze zaprojektowanymi poziomami. Bądź mistrzem zniszczenia!
Gracze online (2):
Polecamy: