reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: SuperTurboWoman

Login: SuperTurboWoman
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.06.2020r.
Ost. logowanie: 03.11.2022, 15:29
Punkty: 208 802
Wiek 28
Status offline
Opis

poniedziałek, 18.01.2021r.

SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Platfoban to gra logiczna w stylu Sokoban z elementami platformowymi! Musisz zebrać wszystkie monety na każdym poziomie. W grze są dwa tryby: platformowy, w którym możesz biegać i skakać, oraz Sokoban, w którym możesz przesuwać bloki, monety itp. W trybie Sokoban, potwory ze skrzyni budzą się, atakują i ścigają główny bohater. W trybie platformowym skrzynie śpią i mogą być używane jako platformy.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pomóż NullCatowi uciec z zagadkowego świata!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Będziesz musiał przejąć kontrolę nad Hoggy'm i Hogathą, dwoma uroczymi stworzeniami, które straciły swoje dzieci z powodu złowrogich kosmitów. Czy będziesz w stanie pomóc tej sympatycznej parze uratować ukochane dzieci?

Skorzystaj z ich lepkich właściwości i kontroli grawitacji, aby chodzić po ścianach lub suficie, zbierając trochę ulepszeń lub jedzenia, i unikać złych przeciwników. Pokonaj ponad 200 poziomów pełnych kluczy, które będziesz musiał odzyskać, jeśli chcesz otworzyć nowe drzwi! Każdy poziom jest całkowicie wyjątkowy i wykonany ręcznie, a każdy z nich zawiera alternatywne rozwiązania umożliwiające odblokowanie sekretów i gwiazd. Przedrzyj się przez świat i dotrzyj na księżyc, gdzie stoczysz bitwy z kosmitami, którzy chcą całkowicie zniszczyć twoją rodzinę!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: „Shepherd” to platformówka 2.5D o małej dziewczynce szukającej owiec. To spokojne, medytacyjne doświadczenie, opowieść o pięknie drobnych szczegółów. W tym królestwie nie ma śmierci ani przemocy, ale przygotuj swój umysł na trudne zagadki, uparte stworzenia i ukryte skarby.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawiedliwość dla wszystkich! - to stwierdzenie warunkowe, które jest często używane do opisu sposobu, w jaki powinien działać system prawny. Niestety, nie zawsze istnieje sprawiedliwość dla wszystkich, a przyczyny tego mogą być różne, a czasami te, które powinny przynieść sprawiedliwość, są w rzeczywistości tymi, którzy wyrządzają wszystkie szkody, zwykle z powodu pieniędzy.

Detektyw Ronald i policjant Charles wchodzą do domu słynnego sędziego Christophera. Obaj podejrzewają, że słynny sędzia dokonał niesprawiedliwości, skazując człowieka na dożywocie. Prawdziwy sprawca przestępstwa przekupił sędziego, aby wyegzekwował ten wyrok, więc teraz kara ponosi niewinny, podczas gdy winny jest gdzieś na wolności, być może popełniając kolejne przestępstwo.

Detektywi szukają w okolicy i chcą zebrać wystarczającą ilość dowodów w domu sędziego. W ten sposób udowodnią, że słynny sędzia został skorumpowany, a niewinną osobę skazano na dożywocie. Pomóżmy funkcjonariuszom wymierzyć sprawiedliwość i uratować tego niewinnego człowieka.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Cześć! Jesteśmy japońskim zespołem twórców gier „Hapiwaku Project”!
Hapiwaku oznacza po japońsku „szczęśliwy i ekscytujący”!
Mamy nadzieję, że grając w grę XD, możesz być szczęśliwy i podekscytowany
Właściwie, chociaż ta gra ma już tak wiele treści, w przyszłych aktualizacjach będzie na ciebie czekać znacznie więcej!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Prosta, ale wymagająca gra logiczna.
Przesuwasz blok czerwonego szlamu w górę, w dół, w lewo i w prawo, aby doprowadzić do schodów.
Blok śluzu może być mocowany w górę, w dół, w lewo i w prawo.
Bloki szlamu, które są sklejone razem, można przesuwać razem, a bloki, których nie można było przenieść wcześniej, po "sklejeniu" można przesuwać razem.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Out Twogether to platformówka logiczna, w której współpracujesz ze Sztuczną Inteligencją, aby uciec.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros. Pomóż Mario pokonać wszystkie poziomy, po drodze zbierając monety, gwiazdki i różowe klocki oraz pokonując wrogów.
Sterowanie podane w grze.
Gracze online (1):
Polecamy: