reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: SuperTurboWoman

Login: SuperTurboWoman
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.06.2020r.
Ost. logowanie: 03.11.2022, 15:29
Punkty: 208 802
Wiek 28
Status offline
Opis

poniedziałek, 11.01.2021r.

SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do kopalni drogocennych diamentów zamieszkałej przez zmutowane istoty.

niedziela, 10.01.2021r.

SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Dziś wieczorem mamy przyjemność zaserwować Ci zabawne małe romantyczne danie z gałką horroru i miłym, krwawym ganache. May I Take Your Order, to krótka powieść wizualna trwająca około pół godziny z pięcioma zakończeniami. Wcielasz się w kelnera obsługującego parę o ... dziwnych gustach.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ben powraca z kolejnym świątecznym koszmarem!

Pomóż Benowi przejść przez ten koszmar i zabić wszystkie zombie!

SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna ciekawych zagadek platformówka, w której musisz doprowadzić małego zielonego ludzika do wyjścia.

Poziomy są pełne dziwnych i niebezpiecznych przeszkód oraz zagadek, które musisz rozwiązać i znaleźć sposób, aby opuścić dany poziom. Powodzenia!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Grasz jako ktoś, kto zaczyna z absolutnie niczym, nawet ubraniem. Otwórz każdą skrzynię, którą znajdziesz, a jeden po drugim odkryjesz wiele przedmiotów, które pomogą ci w eksplorowaniu Świata Marzeń.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zombie Mission rozpoczyna szóstą odsłonę z zupełnie nową przygodą. Po zdobyciu mapy wyruszamy na pustynię, gdzie drużyna Zombie porwała kilku więźniów. Chodź i ocal wszystkich zakładników!

W Zombie Mission 6 jest mini boss i mega boss, których musisz pokonać. Pamiętaj, aby ulepszyć swoją broń i pasek zdrowia za pomocą monet, które zdobędziesz. W tym celu kliknij ikonę sklepu między poziomami i sprawdź, co możesz zrobić.

Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players i jak w każdą poprzednią część, grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.

W bardzo zatłoczonych miejscach możesz użyć nowych robotów, które dołączyły do gry, byś zyskał dodatkową moc w walce. Nie zapomnij też zebrać wszystkich dysków z danymi! W ten sposób możesz przejść do następnego poziomu.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Prince Charmless to pikselowa gra platformowa z brzydkim księciem, który próbuje zrobić wrażenie na pięknej księżniczce. Pokonuj skomplikowane poziomy i zagraj w zabawną minigrę po każdym z nich, aby pozostać wystarczająco przystojnym, aby kontynuować.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pomóż Super Jesse Pink odzyskać kryształ mocy, stawiając czoła różnym potworom, zasadzkom i niebezpiecznym pułapkom. Zbieraj monety i zarabiaj na życie w tej pięknej i zabawnej grze, wszystko wykonane w pixel art!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Masz 2 minuty na ucieczkę z laboratorium.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bohater, który szukał skarbu w ogromnej świątyni, ma problemy w kolejnej odsłonie Temple Run! Bohater ma za sobą potwora, który jest obrońcą skarbu. Na jego drodze czeka wiele przeszkód. Po drodze powinien biegać, omijać przeszkody i zbierać bonusy. Możesz ulepszyć cechy postaci za pomocą monet, które zbierasz po drodze, korzystając z menu „Umiejętności” ("Abilities") w menu głównym.
Polecamy: