reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.06.2021, 14:19
Punkty: 471 542
Wiek 47
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

wtorek, 05.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tavern Master to zarządzanie Twoją średniowieczną tawerną. Możesz kupić stoły i ławki, podawać różne rodzaje napojów, zatrudniać personel, wyposażyć kuchnię, stworzyć menu z jedzeniem i zwiększyć rozmiar tawerny, aby mieć więcej miejsca na rozwój według Twojej wyobraźni !

sobota, 02.01.2021r.

contrast skomentował
Treść komentarza: @c700: Dziękuję i nawzajem przyjacielu

środa, 30.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjnie wykonany Pasjans. Kliknij kartę, którą chcesz przenieść - musi być ona o 1 stopień wyższa lub niższa od odkrytej karty na dole pola gry. Jeśli nie możesz przenieść żadnej z odkrytych kart, kliknij na kupkę kart na dole ekranu. Twoim celem jest usunąć wszystkie karty.

wtorek, 29.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zombie Mission rozpoczyna szóstą odsłonę z zupełnie nową przygodą. Po zdobyciu mapy wyruszamy na pustynię, gdzie drużyna Zombie porwała kilku więźniów. Chodź i ocal wszystkich zakładników!

W Zombie Mission 6 jest mini boss i mega boss, których musisz pokonać. Pamiętaj, aby ulepszyć swoją broń i pasek zdrowia za pomocą monet, które zdobędziesz. W tym celu kliknij ikonę sklepu między poziomami i sprawdź, co możesz zrobić.

Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players i jak w każdą poprzednią część, grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.

W bardzo zatłoczonych miejscach możesz użyć nowych robotów, które dołączyły do gry, byś zyskał dodatkową moc w walce. Nie zapomnij też zebrać wszystkich dysków z danymi! W ten sposób możesz przejść do następnego poziomu.

środa, 23.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy marzymy o idealnych Świętach Bożego Narodzenia, bez względu na to, jak je sobie wyobrażamy. Generalnie lubimy spędzać Święta Bożego Narodzenia w domu, z naszymi bliskimi przyjaciółmi i bliskimi, bo to święto zdecydowanie przypomina nam o prawdziwych wartościach. Skromne lub bardziej luksusowe szczęście nie leży w sposobie, w jaki dekorujemy nasze domy, ale we wspaniałym duchu Bożego Narodzenia, który ogarnia nas w te wyjątkowe dni.

Donna i Ryan są bardzo szczęśliwi, ponieważ w tym roku cała rodzina zbierze się w domu podczas świąt Bożego Narodzenia. Podekscytowani poczynają ostatnie przygotowania do tego wspaniałego święta. Babcia Donny też tam będzie, lubią ją zaskakiwać, dekorując to miejsce świątecznymi dekoracjami, które kiedyś należały do niej.

Ale najpierw Donna będzie musiała znaleźć te dekoracje i na pewno będzie potrzebować naszej pomocy, ponieważ goście przyjdą wkrótce. Cieszmy się razem tą wspaniałą bajką bożonarodzeniową i zobaczmy, jak ta rodzina będzie obchodzić Boże Narodzenie. Może zdecydujemy się zrobić coś podobnego do nich, więc zobaczmy.

wtorek, 22.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X, czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

czwartek, 17.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świąteczna wersja popularnej gry RedBall. Poprowadź czerwoną piłkę przez świąteczne plansze pełne przeszkód i pułapek, by dotrzeć do drzwi wyjściowych każdego z poziomów. Unikaj niebezpiecznych potworów, załączaj lub wyłączaj różne przyrządy.

Zmierz się z epicką przygodą pełną niebezpiecznych przeszkód, której głównym celem jest uratowanie pięknej dziewczyny z rąk wrogów!

Pozostałe części gry znajdują się tutaj: Seria gier Red Ball

poniedziałek, 14.12.2020r.

contrast dodał
Opis gry: Mieszkańcy Happy Happy Landu nie są szczęśliwi, nie potrafią rozwiązywać problemów. Czy będziesz w stanie im pomóc?
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na niesamowitą przygodę! Czy zdołasz pokonać tory naszpikowane śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami w Vex 5?

Ta część popularnej i wciągającej serii gier Vex nieustannie trzyma w napięciu! W trakcie szalonej podróży w tej grze ze skakaniem przyjdzie ci mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami, takimi jak niezwykle ostre, obracające się klingi czy tyrolki porozwieszane nad przepaściami. Do pokonania każdego wciągającego poziomu wymagane jest idealne wyczucie czasu, ale gra oferuje też inne wyzwania, dzięki którym przetestujesz swoje umiejętności. Ta gra z patyczakami z pewnością zapewnia niezły trening!

Przekonaj się, jak daleko uda ci się zajść w każdym z wielu pokojów wyzwań. Możesz także odblokowywać trofea i osiągnięcia, ale to nie wszystko! Jeśli sądzisz, że ta niesamowita gra akcji niczym cię już nie zaskoczy, sprawdź swoje siły na piekielnie nieprzystępnym wysokim poziomie trudności.

Biegaj, skacz i rób wślizgi, aby dotrzeć do wyjścia z każdego z poziomów w jak najkrótszym czasie. Niektóre poziomy mają nowe pułapki, uważaj!

W Vex 5 nasz ulubiony patyczak powrócił, by skakać, przeżywać przygody i bawić się. Vex 5 to prawdopodobnie najbardziej zabawna i wciągająca gra HTML5, w jaką kiedykolwiek grałeś! Koniec z vex 3, vex 4, wypróbuj nową przygodę w specjalnej edycji VEX 5. Miłej gry!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Vex Series

piątek, 27.11.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w zręcznego awanturnika i pomóż mu umieścić skradzione diamenty w wyznaczonych miejscach. Pamiętaj, że czas jest ograniczony poprzez przygasające pochodnie. Powodzenia i miłej zabawy!
Polecamy: