reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.06.2021, 14:19
Punkty: 471 542
Wiek 48
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

czwartek, 10.06.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą potężnych samochodów na realistycznych i niebezpiecznych torach rajdowych. Za kierownicą swojego samochodu będziesz musiał minąć punkty kontrolne i przekroczyć linię mety przed upływem limitu czasu. Podczas jazdy uważnie obserwuj silnik, aby się nie przegrzał. Dzięki swoim wyczynom zyskasz dostęp do nowych torów i nowych potężnych samochodów!

wtorek, 25.05.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy w Two Ball 3D Dark - grze z doskonałym sterowaniem, zapierającymi dech w piersiach prędkościami i wciągającą rozgrywką.

Futurystyczna zabawa platformowo - zręcznościowa, w której pędzisz na złamania karku po błyskawicznie zmieniających się platformach. Ile z nich uda Ci się pokonać, by zdobyć jak najwyższy wynik?

Wraz z nową wersją do gry dodano wiele nowych funkcji. Teraz możesz widzieć bardzo duże odległości, więc możesz bardziej uważać na pułapki. Kiedy zeskoczysz z ramp, otworzą się nowe skrzydła i będziesz mógł skakać bardziej zrównoważony. Dodano nowe skróty do korzystania z bonusów

czwartek, 29.04.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wróć na cmentarz, by walczyć z brodatym Tomem Fulpem.

Wojownik w zbroi powraca ze swoją bronią. Po raz kolejny walczysz z twarzą Toma. Walcz i zdobywaj doświadczenie, aby stać się potężniejszym! Czy możesz odblokować wszystkie 8 zwierząt?
contrast skomentował
Treść komentarza: Nieźle wyczesana gra *****
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Graj jako Oprhan i wykorzystaj jej siły psychiczne. W grze używasz swoich psychicznych sierocych mocy, aby eliminować wrogów w najbardziej brutalny możliwy sposób. Jest też fajna muzyka klubowa i broń.

Polecam grać na pełnym ekranie.

piątek, 23.04.2021r.

contrast dodał
Opis gry: Utknąłeś w jaskini i będziesz musiał spróbować wyjść z tej sytuacji. Bloki są niestabilne, nietoperze będą Ci przeszkadzać, a wiele przeszkód Cię blokuje. Na szczęście możesz liczyć na pewne bonusy, aby zdobyć nowe umiejętności, aby iść do przodu. Baw się dobrze!

poniedziałek, 22.02.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

piątek, 05.02.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorska platformówka logiczna, w której twoim zadaniem jest doprowadzić Berserker do wyjścia na każdym z poziomów. Berserker biega i wspina się sam, ale twoja pomoc jest niezbędna, aby tworzyć miniatury i umieszczać je w odpowiednich miejscach, aby mógł uciec z lochów w tej platformówce z zagadkami.

czwartek, 28.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czwarty rozdział genialnej gry ewakuacyjnej. Ostatnie godziny twojego życia całkowicie zniknęły z twojej pamięci i nie rozumiesz, jak mogłeś przybyć do tego dziwnego miejsca. Wyjście jest zablokowane i wydaje się, że nie masz nic, co mogłoby pomóc Ci uciec. Czy twoje życie jest w niebezpieczeństwie? Nie marnuj czasu! Czas szeroko otworzyć oczy i przetestować inteligencję, by wybrnąć z tej sytuacji.

Znajdź wskazówki i przydatne przedmioty, rozwiązując dziesiątki skomplikowanych łamigłówek, które będą decydować o twoim przetrwaniu, i ucieknij żywy, zanim będzie za późno.

Wcześniejsze rozdziały tej gry znajduje się tutaj: Laqueus Escape Chapters

poniedziałek, 18.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: „Shepherd” to platformówka 2.5D o małej dziewczynce szukającej owiec. To spokojne, medytacyjne doświadczenie, opowieść o pięknie drobnych szczegółów. W tym królestwie nie ma śmierci ani przemocy, ale przygotuj swój umysł na trudne zagadki, uparte stworzenia i ukryte skarby.
Gracze online (3):
Polecamy: